Girls just wanna have fun!

Becollar jest dla kobiet które lubią szybkie i sprytne rozwiązania. W modzie i w życiu - lubią zabawę. Akceptują swoje drobne szaleństwa. 

Puszczają oko do stresu wznosząc toast za "tu i teraz”. A na brak czasu czy pomysłu, zawsze mają "plan B". 

Basic-owe topy + dopinane do nich wymienne kołnierzyki - to jeden z takich sprytnych sposobów na ujarzmienie chandry i ...własnej garderoby

TRANSPORT

Kurier

najszybsza opcja - po dokonaniu płatności, Twoje zamówienie jest pakowane i przygotowywane do przesłania. Odbiór przez kuriera odbywa się w kolejnym dniu roboczym po przekazaniu zlecenia do realizacji.
Opcja bezpłatna przy zakupie dowolnego zestawu:
1) bluzka + kołnierzyk
lub  2) trzech kołnierzyków z różnych stylów

  • przy zakupie pojedynczego kołnierzyka koszt przesyłki na terenie kraju płatny dodatkowo do zamówienia to 15 pln brutto
  • przy wyborze opcji „za pobraniem” pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 pln brutto


Poczta Polska

po dokonaniu płatności, Twoje zamówienie jest pakowane i przygotowywane do przesłania.
Nadanie przesyłki odbywa się do 48h. 

Opcja bezpłatna przy zakupie dowolnego zestawu (bluzka + kołnierzyk) lub (kołnierzyki x 3)
przy zakupie pojedynczego kołnierzyka koszt przesyłki na terenie kraju płatny dodatkowo do zamówienia to 12 pln brutto
przy wyborze opcji „za pobraniem” pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 pln brutto

Przy odbiorze przesyłki przekazanej przez kuriera Zamawiający ma obowiązek sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń wynikających z transportu, czy jest nienaruszona i czy jest zgodna z zamówieniem. Stwierdzenie przy kurierze uszkodzenia przesyłki, niekompletności lub niezgodności przesyłki z zamówieniem oraz sporządzenie protokołu reklamacyjnego jest jedyną podstawą do rozpatrzenia ewentualnej reklamacji. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu z pracownikiem sklepu www.becollar.com pod numerem telefonu 794 399 510 lub mailem na adres: info@becollar.com celem wyjaśnienia sytuacji. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych przesyłki w obecności kuriera.

1. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W razie uszkodzeń, należy spisać protokół szkody przy kurierze.

2. Nie będziemy rozpatrywać reklamacji po odbiorze i potwierdzeniu prawidłowości zamówienia.

3. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do niego za pobraniem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


1. Na czas, po którym przesyłka trafi do rąk Klienta, składa się czas potrzebny Sprzedającemu na jej skompletowanie i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana. Zamówienia płatne przelewem elektronicznym zaczynamy realizować w chwili, gdy otrzymamy potwierdzenie o otrzymaniu płatności, czyli maksymalnie drugiego dnia.

2. Paczki na terenie kraju są dostarczane przesyłką priorytetową, realizowaną przez Pocztę Polską i przesyłkami kurierskimi. Termin realizacji wynosi do 48 godzin od daty otrzymania potwierdzenia wpłaty przez Klienta, na konto Sprzedawcy, bądź w ciągu 48 godzin od daty wpłynięcia zamówienia od Klienta, w przypadku przesyłki za pobraniem. W przypadku, gdy zamówiony towar nie dotarł do Klienta w tym czasie,  konieczny jest kontakt telefoniczny lub e-mailowy pod adresem: info@becollar.com

Przesyłki Poza granicami Polski:

* UK, Europa, przedpłata – karta oraz przelew: 75,00 pln brutto,

* USA, przedpłata - karta: 100 pln Brutto


Sklep działa 24/7 Contact us